ŞİRKET PROFİLİ


Hakkımızda

Sektörel alanda köklü tecrübeleri ve uzman operasyonel gücüyle kurulduğu ilk günden itibaren başarılara imza atan Erk Port, eski ünvanıyla Buss Erk, 2013 yılında kurulmuştur. Yoğunlukta genel kargo ve dökme yüklerde uzmanlaşan Erk Port; sıvı, taşmalı ve proje yükleri için de yenilikçi ve esnek uygulamalarıyla tahmil ve tahliye (stevedoring) hizmeti vermektedir. Bunların yanı sıra yük bağlama ve sabitleme (lashing & fixing), serbest ve gümrüklü depo yönetimi, kara ve deniz taşımacılığı gibi çözümlerine 2021 yılında Ro-Ro taşımacılığını da ekleyerek çözüm ağını müşteriler için biraz daha genişletmiştir.

Türkiye’de İzmir ve İskenderun başta olmak üzere birçok bölgede teknolojik altyapı ile güçlendirilmiş ofisleri bulunan Erk Port, istihdam konusunda da özellikle liman bölgelerinde önemli artışlar sağlamaktadır.

Müşterileri için her türlü ihtiyaca esnekçe geri dönüş yapabilen Erk Port, operasyonlarında şeffaflığa ve güvenilirliğe önem vererek yola çıktığı gibi birçok başarıya da gururla imzasını atmıştır.

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

Lojistik sektörünün her ihtiyacına çevik ve güvenilir çözümlerle yön veren; öncelikle çevreci, ardından ise dijital ve şeffaf bir kültür oluşturarak sektöre yön veren aktörlerden biri olma vizyonuyla; tecrübesine her geçen gün kattığı yeni operasyonları ve mutlu müşteri ile bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Profesyonel ekibiyle, yenilikçi ve ensek bir hizmet kültürü oluşturma misyonuyla ilerlemekte ve müşterilerimiz için her ihtiyaçlarına anında cevap verilebilen entegre bir hizmet ağı oluşturmaktayız.

Müşterilerimizin taleplerine anında cevap verebilmek ve operasyonlara bu doğrultuda esneklik kazandırmak, müşterilerimizin memnuniyetini bu yolda kazanmaktan mutluluk duyar ve değerlerimizi de bu çerçevede şekillendiririz. Şeffaf operasyonlar ile müşterilerin güvenini hep en üst noktada tutarak, sosyal sorumluluk ve çevre duyarlılığı bilincinde de ilerleyerek büyümekteyiz.

Başarıya Ulaştıran Basamaklar

Erk Port değerlerinin başında; hizmet kalitesini insana verilen değerle şekillendirerek, doğru lokasyonlarda faaliyet göstermek ve özveri ile çalısan bir ekip ile birlikte büyümek gelmektedir. Vizyon olarak ise; genç, dinamik ve potansiyeli yüksek bir çalısma anlayışını benimsemektedir.

Bazı başarıları taşımak ve sürdürmek kolay değildir. Erk Port, tüm zorlu koşullara rağmen, prensiplerinden ödün vermeden, üstün ve nitelikli hizmet anlayışı ile başarı merdivenlerini tırmanmaktadır. 
Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile personelinin, mutlu, güvenli ve huzurlu bir iş ortamında çalışabilmesi için özen gösteren Erk Port, hızlı çözümler sunabilen ulaşılabilir bir marka olmaya devam etmektedir.