ÇÖZÜMLERİMİZ


Erk Port olarak her ihtiyacınıza uygun optimum çözümler sunabilecek ekipman ve ekibimizle 7/24 hizmete hazırız.

Erk Port’da farklı ürün türlerine göre (dökme, genel kargo, proje kargo, konteyner) elleçleme, paketleme ve depolama yapabilme kabiliyetine sahiptir. Yükün niteliğine bağlı olarak seçilen uygun ekipmanlarla elleçleme yapılmakta, ağır ve standart dışı yüklerde ise, özel geliştirilen operasyon planı ile hasarsız ve sorunsuz operasyonlar gerçekleştirmektedir.

Operasyonlarını kesintisiz olarak devam ettiren Erk Port; lojistik, depolama, stevedoring ve 2021 yılında da hizmet alanlarına Ro-Ro taşımacılığını ekleyerek tüm personeliyle beraber, aynı disiplin ve sorumluluk bilinci ile çalışır. Erk Port müşterilerine, formalitelere ve onay süreçlerine bağlı kalmadan, olası her aksaklığa anlık müdahalelerin yapılabileceği bir organizasyon yapısı içinde, akıcı ve operasyonun 24 saat devam ettiği liman orjinli bir hizmet sunmaktadır.

Erk Port, faaliyetlerine ilk başladığı günden itibaren; bölgenin hitap ettiği hinterland için en uygun lokasyonlarda konumlanarak, müşterilerin lojistik maliyetlerini ve mesafe kaynaklı fire oranlarını düşürmek ve dolayısı ile Mersin’e alternatif yaratmak prensibiyle çalısmaktadır. Hizmet vermekte oldugu Limak, Gübretaş ve İsdemir Limanları’nın konumu, çevre illere, otoyola ve depolara olan mesafesi nedeni ile müşteri ihtiyaçlarına en iyi cevabı verebilmektedir.


Video Galeri